Jonizatory Wody aQuator

Aktywny wodór najlepszy w walce z wolnymi rodnikami

Równowaga w organizmie to podstawa, dlatego tak ważne jest redukowanie liczby wolnych rodników. To cząsteczki z niesparowanym elektronem, które powstają w procesie oddychania komórkowego, a także w wyniku oddziaływania takich czynników, jak m.in. zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, stres, palenie papierosów.

Rodnik dąży do sparowania elektronu i utworzenia stabilnego związku. Reaguje i utlenia każdy związek, z jakim ma kontakt. Prowadzi tym samym do degradacji DNA i błon komórkowych. Żeby temu zapobiec, potrzebna jest tarcza, w postaci skutecznego inhibitora.

Nadmiar wolnych rodników w organizmie prowadzi do przyspieszenia procesu starzenia się organizmu oraz do rozwoju wielu chorób, zwłaszcza tych, które określamy mianem cywilizacyjnych (np. cukrzyca i miażdżyca). Dlatego tak ważna jest obecność antyoksydantów – przeciwutleniaczy, które chronią nasze komórki.

Czym są antyoksydanty?

Antyoksydanty to związki chemiczne, skutecznie spowalniające zachodzące w ludzkim organizmie reakcje utleniania. Woda bogata w aktywny wodór zawiera ogromną ilość elektronów, które zwraca wolnym rodnikom i tym samym blokuje je, tworząc środowisko sprzyjające odbudowie zdegenerowanej tkanki.

Dzięki swojej strukturze molekularnej aktywny wodór doskonale przenika przez błonę komórkową i szybko nawadnia, odkwasza i odtruwa organizm. Warto pamiętać, że antyoksydanty w naturalny sposób występują również w wielu pokarmach, głównie owocach (np. aronia, żurawina, czarna porzeczka, borówka amerykańska).

Codziennie jedz owoce, aby zachować świetne samopoczucie i młodzieńczy wygląd na dłużej. O wnętrze organizmu dodatkowo zadba woda wodorowa, którą zapewni nowoczesny generator.

Dlaczego warto wybrać aktywny wodór?

Odkąd naukowcy odkryli selektywne, pozytywne właściwości antyoksydacyjne i antyapoptotyczne aktywnego wodoru, stał się on głównym przedmiotem badań nad terapeutycznymi gazami medycznymi.

To on chroni mózg, serce i wątrobę przed urazem niedokrwienno-reperfuzyjnym oraz udarem, dzięki neutralizacji wyłącznie rodników hydroksylowych. Może działać w charakterze wybiórczego wychwytywacza reaktywnych form tlenu (ROS) i wywiera silny efekt chroniący komórki i całe narządy przed martwicą. To aktywny wodór przyspiesza metabolizm, zmniejsza ilość cholesterolu i poziomu mleczanów we krwi, wpływa na zahamowanie spadku powysiłkowego, zapewnia wsparcie w leczeniu stanów zapalnych mięśni i uszkodzeń tkanek miękkich, ma zastosowanie jako środek alkalizujący w kwasicy metabolicznej.

Najlepsze efekty w terapii uzyskuje się za pomocą przyjmowania aktywnego wodoru drogą inhalacji lub doustnie w postaci wody wodorowej. Istnieją również kroplówki, zawierające odpowiednio nasycony wodorem roztwór. W codziennym życiu sporym ułatwieniem jest zainstalowanie nowoczesnego generatora wodoru, który czerpie wodę bezpośrednio z wodociągów. Pamiętaj, że jest to gaz, który bardzo szybko ulatnia się do atmosfery, więc zapomnij o butelkowanej wodzie wodorowej i postaraj się przygotowywać ją zawsze na chwilę przed spożyciem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl