Jonizatory Wody aQuator

Jak działa domowa kuracja?

Picie Jonizowanej Wody Alkalicznej to najprostsza domowa kuracja

Równowaga

Równowaga

Codzienne picie alkalicznej wody jonizowanej pomaga przywrócić i utrzymać równowagę kwasowo-zasadową organizmu, dzięki optymalnym wartościom wskaźnika pH. Wspiera usuwanie z organizmu złogów kwasowych i toksyn, będących najczęściej przyczynami chorób i złego samopoczucia.

Zdrowie

Zdrowie

Regularne spożywanie wody alkalicznej, której heksagonalna struktura ułatwia jej reakcje biochemiczne z płynami ustrojowymi, zapewnia organizmowi optymalne nawodnienie i sprawny przebieg procesów metabolicznych, co za tym idzie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia takich chorób jak miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza oraz nadciśnienie tętnicze.

Witalność

Witalność

Dostarczanie do organizmu wody alkalicznej sprawia, że krew jest regularnie zaopatrywana dużą dawkę tlenu, a tym samym organizm otrzymuje dodatkową porcję energii i poprawia się jego samopoczucie. Woda alkaliczna polecana jest więc osobom zestresowanym, zmęczonym, jak również tym którzy chcą poprawić koncentrację i zdolność szybszego uczenia się.

Ochrona

Ochrona

Woda alkaliczna naładowana jest aktywnym wodorem, jednym najsilniejszych antyoksydantów. Stosując w codzienne diecie wodę alkaliczną, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej kluczową wartość – wysoki wskaźnik oksydacyjno-redukcyjny, określający zdolność do walki z wolnymi rodnikami, czyli szkodliwymi związkami, które przyspieszają procesy starzenia i odpowiadają za szereg negatywnych zmian w organizmie.

Kondycja

Kondycja

Nie ma lepszego zabiegu kosmetycznego od odpowiedniego nawodnienia komórek ciała. Z uwagi na swe właściwości szybciej niż zwykła woda rozprowadza substancje odżywcze po całym organizmie. Dlatego woda alkaliczna rekomendowana jest dla osób, które chcą zadbać o dobry stan skóry, włosów i paznokci. Dobre nawodnienie sprzyja również utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, odchudzaniu i utrzymaniu właściwej masy ciała.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jonizatory wody, dzięki zastosowaniu procesu elektrolizy wody skutecznie eliminują niekorzystne dla ludzkiego organizmu składniki, takie jak fluorki, chlorki czy metale ciężkie, który przyczynia się do niszczenia przyjaznej flory bakteryjnej w naszym organizmie. Same jonizatory również wykonane są z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i dla środowiska oraz posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Sekret zdrowia tkwi w naszym organizmie. Wystarczy tylko dostarczać mu tego, czego potrzebuje. Niby proste, tymczasem stres, niewłaściwa dieta, używki zabierają nam zdrowie dzień po dniu. Dlatego warto pomyśleć o…
Aktywność fizyczna to nie tylko piękny wygląd, to przede wszystkim zdrowie, a w połączeniu z wodą jonizowaną klucz do zdrowo-wieczności. Inaczej ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawianie sportu, prędzej czy później będą musieli...
Zakwaszony organizm? Co to oznacza? Czy mam się tym przejmować? Jak temu przeciwdziałać? Te i podobne pytania zadajemy sobie coraz częściej. Odpowiedź jest prosta: wprowadzić do życia dobry nawyk: picie wody jonizowanej.

Twoje domowe źródło zdrowia

W jonizatorach aQuator podczas elektrolizy wody powstaje woda jonizowana. W trakcie procesu następuje podział wody na: alkaliczną o pH powyżej 7 i bogatą w jony wapnia magnezu potasu i sodu oraz kwaśną o pH poniżej 7, zawierającą siarkę, fosfor i chlor.

  • Woda alkaliczna, kwasowa i srebrna (opcja)
  • Regulacja poziomu pH (2,40 do 11)
  • Zakres ORP (-1000 do 1200)
  • Aktywny wodór: 0,9-1,3ppm
  • 2 lata gwarancji
  • Gwarancja satysfakcji - 30 dni na zwrot

Woda srebrna – Twój domowy antybiotyk. aQuator to jedyne jonizatory na świecie z opatentowaną metodą wykorzystującą srebrną elektrodę do wytwarzania wody srebrnej.

Woda srebrna, nazywana również srebrem koloidalnym, jest roztworem srebra w wodzie, możliwym do uzyskania w prosty sposób, dzięki zastosowaniu jonizatorów wody wyposażonych w srebrną elektrodę. Dodatkowo, urządzenie to daje możliwość osiągania takiego stężenia srebra koloidalnego, jakie jest zalecane w danym przypadku.

To najstarszy znany antybiotyk i w 100% naturalny.

Woda srebrna ma szerokie zastosowanie w zwalczaniu drobnoustrojów, nie tylko bakterii, ale również wirusów i pasożytów, a jednocześnie działa selektywnie tzn. nie uszkadza komórek naszego organizmu ani pożytecznych bakterii wchodzących w skład naturalnej flory bakteryjnej. Przewagą tego naturalnego antybiotyku nad syntetycznymi jest brak możliwości uodpornienia się bakterii na działanie jonów srebra.

Wybierz model jonizatora wody najlepszy dla Ciebie

aQuator Vivo Silver +

(model 2019)
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność wody alkalicznej: 2,2 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,8 l
Model bez elektrody srebrnej w zestawie

aQuator Silver +

(model 2019)
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność wody alkalicznej: 2,3 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,7 l
Model z elektrodą srebrną w zestawie

aQuator Vivo Classic

(model 2019)
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność wody alkalicznej: 2,2 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,8 l
Model bez elektrody srebrnej w zestawie

aQuator Mini Silver +

(model 2019)
Pojemność całkowita: 1,5 l
Pojemność wody alkalicznej: 1,1 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,4 l
Model z elektrodą srebrną w zestawie

aQuator Classic

(model 2019)
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność wody alkalicznej: 2,3 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,7 l
Model bez elektrody srebrnej w zestawie

aQuator Mini Classic

(model 2019)
Pojemność całkowita: 1,5 l
Pojemność wody alkalicznej: 1,1 l
Pojemność wody kwaśnej: 0,4 l
Model bez elektrody srebrnej w zestawie
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl