Jonizatory Wody aQuator

Co to jest woda wodorowa?

Woda wodorowa to woda wzbogacona wodorem molekularnym (H2), który składa się z dwóch połączonych ze sobą atomów wodoru. To gaz o unikalnym i selektywnym działaniu antyoksydacyjnym. Celuje w najbardziej szkodliwe dla naszego organizmu wolne rodniki. Ma również właściwości antyapoptotyczne – zapobiegające martwicy poreperfuzyjnej, dzięki czemu chroni mózg, serce i wątrobę przed urazami niedokrwienno-reperfuzyjnymi oraz udarami. Działa głównie poprzez ulepszanie i optymalizowanie statusu redox komórki.

Po rozpuszczeniu w wodzie cząsteczka wodoru nie rozpada się na elektrony i protony, nie zmienia więc pH wody ani organizmu. Jeśli zastanawiasz się nad skutecznością przyjmowania wody wodorowej, pamiętaj, że ponad 1000 recenzowanych publikacji naukowych zgodnie wykazało, że H2 ma potencjał terapeutyczny w ponad 170 różnych modelach chorób ludzi i zwierząt.

Jak powstaje woda wodorowa?

Okazuje się, że wodór przynosi korzyści praktycznie każdemu organowi ludzkiego ciała. Jak zapewnić sobie stały dostęp do wody wodorowej? Wodór można uzyskać kilkoma sposobami. Pozwalają go uwolnić różnego rodzaju urządzenia inhalacyjne, tabletki i gotowe do spożycia napoje wodorowe w puszkach. Unikaj napojów w opakowaniach z tworzyw sztucznych.

Jeśli zdecydujesz się na regularne przyjmowanie wody wodorowej H2, warto zaopatrzyć się w odpowiedni generator – urządzenie do produkcji wody wodorowej w warunkach domowych, przy użyciu kranówki. Przy wyborze urządzenia zwróć uwagę na stężenie wodoru, jakie gwarantuje producent. Terapeutyczne stężenie wodoru molekularnego H2 nie powinno być niższe niż 1,2 mg/l.

Dlaczego warto samodzielnie wytwarzać wodę wodorową? Obecność aktywnego wodoru w wodzie ma charakter nietrwały. Wodór (H) jest bowiem najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem w układzie okresowym. Tuż po spożyciu wędruje po krwiobiegu, przedostaje się do mitochondriów i wnika do jądra, w którym przechowywana jest większa część DNA. Tam zaczyna swoje terapeutyczne działanie.

Co zyskujesz, pijąc wodę z aktywnym wodorem?

  • wprowadzasz do organizmu naturalnie przyswajalny, silny przeciwutleniacz w formie cząsteczkowej
  • chronisz komórki oraz DNA przed uszkodzeniami, wynikającymi z działania wolnych rodników tlenowych
  • zmniejszasz ryzyko wystąpienia schorzeń i łagodzenia ich objawów, m.in.: astmy, alergii, katarakty, cukrzycy, stopy cukrzycowej, hipercholesterolemii, choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, reumatyzmu, choroby Crohna, chorób skóry, związanych z ubytkiem kolagenu, niektórych chorób serca, wrzodów, zaburzeń odporności immunologicznej, nowotworów, chronicznego zaparcia, biegunki, HIV,.
  • zyskujesz większą witalność na poziomie komórkowym, dłuższe życie komórek oraz spowolnienie procesów starzenia, dzięki redukcji wolnych rodników tlenowych.

Picie przynajmniej 8-10 szklanek wody dziennie jest zalecane do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pijąc dodatkowo wodę wodorową zapewniasz sobie lepsze nawodnienie komórek, poprawę cyrkulacji krwi i płynów ustrojowych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl