Jonizatory Wody aQuator

Woda z aktywnym wodorem – co to jest?

Aktywny wodór, dostarczany organizmowi w postaci wody wodorowej, jest najskuteczniejszym antyoksydantem. Zmniejsza ryzyko występowania i łagodzi objawy wielu chorób. Dodatkowo spowalnia procesy starzenia organizmu, chroniąc go przed wolnymi rodnikami.

Woda z aktywnym wodorem to nic innego, jak woda, w której został rozpuszczony wodór molekularny, składający się z dwóch atomów wodoru (H2). Cząsteczka wodoru po rozpuszczeniu w wodzie nie rozpada się na elektrony i protony, nie zmienia więc pH wody ani organizmu.

Zalety terapii wodą z aktywnym wodorem

Wodór molekularny, zwany też wodorem cząsteczkowym, ma potwierdzony wieloma badaniami pozytywny wpływ na nasz organizm.

  • serce – czynnik terapeutyczny, tłumiący uszkodzenia
  • skóra – zahamowanie procesów starzenia się, przeciwdziałanie skutkom promieniowania UV
  • płuca – leczenie przewlekłej obturacyjnej choroby płuc inhalacjami wodą z aktywnym wodorem
  • mięśnie – zmniejszenie poziomu mleczanów we krwi, zahamowanie spadku powysiłkowego, wsparcie leczenia stanów zapalnych mięśni i uszkodzeń tkanek miękkich
  • mózg – działanie antyoksydacyjne jako wsparcie leczenia pourazowego
  • kości – wsparcie w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów
  • krew – obniżenie poziomu cholesterolu, zastosowanie jako środek alkalizujący w kwasicy metabolicznej
  • nerki – redukcja stresu oksydacyjnego przy niewydolności nerek
  • wątroba – wsparcie leczenia przewlekłego zapalenia wątroby typu B oraz nowotworów
  • trzustka – wsparcie leczenia cukrzycy typu 2.

Woda z aktywnym wodorem – jak przygotować ją w domu?

Organizm dorosłego człowieka w 60-70 proc. składa się z wody. Ile znajduje się w nim wodoru? Wodór jest bezbarwnym, bezwonnym, niemetalicznym, bezsmakowym gazem dwuatomowym o wzorze chemicznym H2. Ocenia się, że dziennie ponad 12 litrów wodoru produkowanych jest w ludzkim organizmie w normalnych warunkach fizjologicznych. Dzieje się tak głównie za sprawą fermentacji przyswajalnych węglowodanów przez mikroorganizmy, żyjące w jelicie grubym.

Gdy wodór dostanie się już do układu krążenia, może jedynie w części wydostać się z organizmu – tylko przez płuca. Badanie potwierdzają, że przyjmowanie go regularnie, w warunkach domowych, może mieć wpływ nie tylko na poprawienie samopoczucia i kondycji skóry, ale złagodzić wiele objawów alergii i chorób przewlekłych.

Generator wody wodorowej – jak działa?

Zastanawiasz się, w jaki sposób uzyskać wodę wodorową w domu? Wystarczy skorzystać z inhalatora, wziąć tabletki lub zainwestować w nowoczesne urządzenie – generator wody z aktywnym wodorem.

Nowoczesne urządzenia, które służą do wytwarzania gazowego wodoru o wysokiej czystości z wody, wyróżniają się unikalnym designem, niewielkimi rozmiarami (w zależności od potrzeb), technologią, opartą na bezpieczeństwie użytkowania i ekologii.

Jedną z najlepszych metod produkcji wodoru o wysokiej czystości jest elektroliza wody. Najważniejszym elementem generatora jest ogniwo elektrolizera, w którym zachodzi pożądana reakcja. Ogniwo składa się z dwóch elektrod (anody i katody), które są oddzielone membraną jonowymienną.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl