Jonizatory Wody aQuator

Woda zjonizowana – alkaliczna niezastąpiona w walce z odwodnieniem i nie tylko

Woda ta ma potencjał ORP poniżej zera, jest zatem silnym antyoksydantem. Antyoksydanty, które większość z nas zna, to np. witaminy C, E i A. Zapewne słyszeliśmy o ich znaczeniu w przeciwdziałaniu niszczycielskiej działalności wolnych rodników odpowiadającej m.in. za uszkodzenia komórek, stany zapalne, powstawanie zmarszczek, itd.

Ale czy wiemy o antyoksydacyjnych właściwościach wody? I jak potężnym może być ona narzędziem w utrzymaniu zdrowia i przeciwdziałaniu starzeniu, skoro codziennie potrzebujemy wodę uzupełniać i to w ilości niemałej, bo przeciętnie ok. 30 ml na kilogram masy ciała? Antyoksydacyjne właściwości wody są silne, ponieważ wiążą się z obecnością tzw. aktywnego wodoru, dawno już uznanego przez część naukowców za najsilniejszy znany antyoksydant. Im niższy potencjał ORP, tym silniejszym antyutleniaczem jest woda.

 

 

Czasem padają pytania, dlaczego wcześniej nic o tym nie mówiono. Cóż…podobnie jak z innymi dziedzinami nauki, tak i badania dotyczące wody rozwijają się. Naukowcy przez lata szukali różnic pomiędzy wodą „zwykłą” a taką, która bezsprzecznie dawała efekty zdrowotne (jak np. ze źródeł w Lourdes czy Tlacote). Mówiąc w skrócie, poszukiwali parametru odpowiadającego za siłę antyoksydacyjną wody.

Kobiety na pewno docenią fakt, że optymalne nawodnienie dobrej jakości wodą spowoduje, iż skóra będzie bardziej napięta, jędrna, wygładzona i ładniejszego koloru. Częściowo wynika to z właściwości antyoksydacyjnych, a częściowo z tego, że taką wodę cechują też inne parametry, które stanowią o jej biodostępności dla organizmu (alkaliczne pH, odpowiednia struktura klastrów, napięcie powierzchniowe). Cechy te powodują, że woda jest lepiej wchłaniana i powprawiają się jej właściwości jako rozpuszczalnika. Staje się doskonałym transporterem tlenu i składników odżywczych, które wraz z krwią rozprowadzane są po całym organizmie. Można powiedzieć, że w skrócie, że lepiej nawadnia i przenika, niosąc ze sobą wszystko, czego potrzebują komórki. Wodę zjonizowaną można kupić w sklepie, ale taka woda nigdy nie będzie miała tak silnych właściwości jak woda bezpośrednio wytworzona przez urządzenie, tzw. jonizatory wody.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl