Jonizatory Wody aQuator

Moc prezentów w jednym produkcie!

Kiedy zaczynają zbliżać się święta Bożego Narodzenia, zaczynamy intensywne przygotowania: porządki, gotowanie, bieganie po sklepach, kupowanie prezentów. Całe to szaleństwo powtarza się co roku, mimo, że co roku mówimy sobie, że to ostatni raz, że tym razem będzie spokojniej. Ale cóż, taka nasza natura. Czy coś w tym złego, że lubimy być gościnni, spędzać ten wyjątkowy czas z bliskimi, w miłej atmosferze. Nawet jeżeli to są tylko 2 dniJ Oczywiście, że nie. Pyszne jedzenie, które my Polacy kochamy i potrafimy robić. Suto zastawiony stół pysznościami świątecznymi. Kto tego nie lubi?

 

 

Nie od dziś wiadomo, że w Święta mniej myślimy o dolegliwościach żołądkowych wywołanych ciężkostrawnym jedzeniem, zgagą, a tym bardziej o zakwaszeniu organizmu itp. Zawsze możemy wziąć coś na trawienie i po problemie. Teoretycznie, bo odczujemy doraźną ulgę, ale kwestia zakwaszenia i możliwych powikłań chorobowych nie zniknie. Dlatego ważne jest wiedzieć co robić, żeby Święta były wspaniałe w każdym aspekcie, również zdrowotnym. Tu pomocna będzie nam woda, ale nie ta z kranu, czy kupiona w sklepie - tylko taka, która jest w stanie poradzić sobie ze złogami toksyn odkładających się w naszym organizmie, wyrówna zasadowość organizmu i dostarczy na wielu innych korzyści. O jakiej wodzie mowa – o wodzie jonizowanej. Jej wartości zdrowotne dla człowieka są niczym prezenty na Święta, z tą różnicą że możemy je dostawać każdego dnia.

 

 

Lista prezentów, jakie sobie fundujemy pijąc wodę jonizowaną:

  1. Ochrona dzięki naturalnemu przeciwutleniaczowi

Woda jonizowana posiada wartości ORP w przedziale -400 do -700 mV. Jest bogata w ujemne jony hydroksylowe OH Przeciwdziała zakwaszaniu organizmu oddając jony wodoru neutralizuje i usuwa wolne rodniki.

  1. Skuteczna alkalizacja organizmu

Woda alkaliczna zawiera jony metali alkalicznych: wapnia, magnezu, potasu i sodu. Nie ma w niej kwasotwórczych resztek soli (chloru, siarki, fosforu, itd.), ponieważ w procesie elektrolizy trafiają one do wody kwaśnej. Jony metali alkalicznych są odpowiedzialne za neutralizowanie pozostałości kwasowych, kiedy dochodzi do utraty równowagi kwasowo – zasadowej.

  1. Przeciwdziałanie chorobom

Prowadzone w wielu krajach badania dowodzą, że woda jonizowana neutralizuje dolegliwości związane z takimi chorobami, jak: dna moczanowa, nadciśnienie, cukrzyca, otyłość, kamica nerkowa, refluks i nadkwasota, zgaga, wysoki cholesterol, miażdżyca, problemy reumatyczne, a nawet nowotwór. Picie wody jonizowanej zaleca się osobom, z dolegliwościami oraz zdrowym, w celach zapobiegawczych.

  1. Dotlenianie komórek

Woda jonizowana zawiera dużo ujemnych jonów OH-, które są odpowiedzialne za dostarczanie tlenu do komórek. Woda jonizowana pomaga w dotlenianiu komórek i przeciwdziałaniu odkładania się kwasów.

  1. Optymalne nawodnienie

Woda alkaliczna składa się tylko z sześciu cząsteczek i bardzo przypomina budowę płynów ustrojowych człowieka. Klaster wody wodociągowej lub butelkowanej ma aż 12 – 18 modułów, przez co nie jest w stanie tak szybko, jak woda alkaliczna przedostać się bezpośrednio do błony komórkowej, aby ją nawodnić i odżywić oraz usunąć toksyny i uboczne produkty przemiany materii.

  1. Wsparcie dla krwi

Woda alkaliczna pomaga w utrzymaniu optymalnego zagęszczenia krwi. Cechą tej wody jest 2 razy niższe napięcie powierzchniowe, niż zwykłej wody. To oznacza, że woda alkaliczna może szybciej łączyć się z płynami ustrojowymi – w tym z krwią.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej Rozumiem

Tutaj kupisz jonizatory wody aQuator

kontakt@mediasklep24.pl

sklep@naturazdrowie.pl

kromolickaan@gmail.com

bok@med-life.pl

sklep@zdrowie-dom.pl

info@ozoneo.pl

olimpiafit@vip.onet.pl

sklep@grugo.eu

sklep@kawkaje.com

info@zdrowiemojapasja.pl